Закладений ніс

Заняття сексом ефективно позбавляє від закладеності носа – дослідження

Shutterstock

"Інші методи для зняття закладеності не такі веселі"

Експерти встановили, що секс може допомогти у лікуванні закладеності носа, передає "Дивогляд" із посиланням на health.clevelandclinic.

Міжнародна група науковців із Туреччини, Німеччини та Великої Британії провела дослідження і встановила, що статевий акт позбавляє закладеності носа на годину не гірше, ніж медичні препарати.

Доктор медичних наук, голова Інституту голови та шиї Клівлендської клініки – отоларинголог Майкл Беннінгер відмітив, що таке лікування полегшує закладеність носа, але водночас може спричинити появу нежиті.

За словами вченого, м'які тканини носа містять багато кровоносних судин – носових раковин, які можуть набрякати і блокувати носові проходи, утворюючи закладеність і ускладнюючи дихання.

У момент збудження активується симпатична нервова система, підвищується рівень адреналіну, а кровоносні судини звужуються. Таким чином, чим менше крові приливає до носа, тим меншим є запалення. У результаті цього людина зможе легше дихати.

Доктор Бенннгер відмітив, що займаючись сексом лежачи на спині, ефект не буде таким відчутним:

"Коли ви лежите, гравітація не може так сильно вплинути на ваше закладення. Ось чому людям важко дихати, коли вони лягають спати вночі", – говорить експерт.

Ефект від такого лікування закладеності триватиме впродовж 45-60 хвилин, а по завершенні цього часу ніс почне поступово повертатися до нормального стану, а закладеність відновиться.

"Я не думаю, що інші методи для зняття закладеності є такими веселими, як сексуальна активність. Окрім того, секс не має багато побічних ефектів", – резюмував науковець.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що регулярна мастурбація зменшує ризик появи раку простати.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ