Пристрій для нанесення тату

Дружина дізналася про зраду коханого завдяки тату – нетипова історія

Shutterstock

Їхній шлюб здавався міцним після 19 років спільного життя

Після тривалого життя у шлюбі жінка помітила несподівану зміну в поведінці свого чоловіка, коли він вирішив зробити татуювання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

Проживши разом 19 років і виховавши доньку, їхній шлюб здавався міцним.

"Він сказав, що почав думати про татуювання, бо одна з його сестер вийшла заміж за чоловіка, який має кілька тату. Це змусило мого чоловіка зрозуміти, що він цього хоче", – поділилася жінка.

Відтак, чоловік вибрав малюнок лілії на грудях, що жінка не оцінила, але не втручалася. Через рік чоловік додав до татуювання малюнок плюща, що ще більше збентежило жінку.

Окрім того, він почав уникати спільних походів на корпоративні заходи, посилаючись на карантинні обмеження, які на той момент вже послабили. Однак згодом під час рідкісного спільного відвідування вечірки, жінка познайомилась з колегою свого чоловіка на ім'я Лілі.

Чоловік спершу стверджував, що ім'я на татуюванні – це збіг, проте згодом визнав, що мав роман з цією жінкою. Він також розповів, що у них народилася донька, Айві, і відтак він додав татуювання плюща на честь народження дитини. Це зізнання зруйнувало їхні відносини, і жінка стверджує, що не здатна пробачити зраду і готується до розлучення.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як чоловік хотів прокласти маршрут у Google Maps, але це закінчилося розлученням з дружиною.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ