Пристрій для нанесення тату

Жінка кумедно помстилася своєму чоловіку, який зробив татуювання її найгіршого фото – відео

Shutterstock

Пара, яка точно знає, що таке "гумор"

В Австралії Теган Гроув помстилася своєму чоловікові Джарроду за те, що він зробив тату її найгіршої фотографії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Кілька тижнів тому соцмережі сколихнула новина про те, як Джаррод Гроув обрав для свого нового тату фото, де Теган скорчила кумедну гримасу. Процес нанесення малюнку зайняв близько 8 годин.

"Вона ненавидить цю світлину, але мені вона подобається. Вона найсмішніша людина, яку я знаю, і цей вираз обличчя робить мене щасливим, бо це просто вона. І факт того, що вона так ненавиділа фотографію, змусив мене зробити татуювання", – поділився він.

@tegan.n.jarrie

Коли австралієць показав своїй коханій нове тату на нозі, то її реакція була різною. Спершу вона почала плакати та злитися, а потім сміятися та "гуглити" видалення тату лазером.

Однак виявилося, що Теган не стала миритися з цим рішенням свого чоловіка та вирішила "жорстко" помститися – вона теж зробила тату смішного фото своєї другої половинки. Також вона зняла ролик, на якому видно, що Джаррод вподобав "оновлення" на тілі коханої.

@tegan.n.jarrie

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, як жінка зробила тату, але виявилося, що воно має вульгарний підтекст.

Дивіться також відео 5 каналу: "А чому ми маєм виселятися?": московські попи не хочуть їхати з Лаври

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ