Гроші

Мультимільйонер приховує своє багатство від рідних і орендує "фейкову" квартиру

Shutterstock

"Я ніколи їм не скажу"

Мультимільйонер поділився цікавою історією про створення свого бізнесу та про те, як він приховує свій статок від родичів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

За словами підприємця, ще на початку пандемії та введення карантинних обмежень він розпочав свою власну справу. Для розвитку свого бізнесу у нього з'явилося ще більше часу через локдауни, а тому згодом він покинув свою роботу та повністю присвятив себе розвитку нової справи.

Однак він помітив, що зі збільшенням власних статків до нього інакше почали ставитися родичі.

"Вони почали говорити іншим членам сім'ї, що вони повинні відвідати мене і що я подбаю про них. Коли я приїжджаю додому, вони очікують, що я приноситиму їм багато подарунків і платитиму кожного разу, коли ми кудись йдемо", – поділився анонім.

Згодом бізнесмен дійшов висновку, що серед його родичів є "токсичні" людини, а тому він змінив до них своє ставлення. Також він їм сказав, що не покинув свою минулу роботу, а втратив її. Нині вони вважають, що у чоловіка є звичайна робота, яка не приносить багато грошей.

Насправді ж їхній родич справжній мультимільйонер. Коли рідні приїжджають до нього у гості, то він спеціально винаймає невелику квартиру. Завдяки цьому вони думають, що це його місце проживання, коли насправді бізнесмен має пентхаус.

"Прямо зараз я пишу це, коли сплю на підлозі у своїй вітальні у своїй "квартирі", моя спальня та диван зайняті членами сім'ї. Я ніколи їм не скажу, і вони завжди знатимуть мене як бідолаху", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як чоловік вирушив на відпочинок і розбагатів.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗВИЧАЙНИЙ РАШИЗМ. Фільм розслідування

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ