Лотерейний квиток

Жінка виграла у лотерею 10 фунтів стерлінгів і подала до суду – що трапилося

Shutterstock

Оператор лотереї заперечує позов

У Британії жінка на ім'я Джоан Паркер-Греннан подала до суду на оператора лотереї Camelot. Що сталося розповідає "Дивогляд" із посиланям на Sky News.

Жінка придбала лотерейний квиток гри Instant Win. В ході гри їй необхідно було підібрати номери так, щоб цифри у розділі "Ваші номери" співпадали з кодами у розділі виграшних номерів. У результаті жінка виграла приз у розмірі 10 фунтів стерлінгів.

Однак, такий розмір виграшу не задовільнив Джоан Паркер-Греннан і тепер вона вимагає від компанії виплатити їй приз у шестизначній сумі.

Оператор лотереї заперечує такий позов. Представники компанії відмітили, що комп'ютерна система визначила приз жінки у розмірі 10 фунтів стерлінгів, однак, через несправності на екранах деяких гравців могли відображатися різні "графічні анімації". Так, на екрані Джоан висвітилися два інші номери з призом у 1 млн фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік два тижні носив у кишені $26 млн і раптово дізнався про це.

Дивіться також відео 5 каналу: Якщо ЗСУ вийдуть з БАХМУТА – бої пересунуться до КРАМАТОРСЬКА і СЛОВ'ЯНСЬКА – військовий експерт

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ