Лотерейний квиток

У США чоловік зірвав джекпот у лотереї на $2 млрд

Shutterstock

Частину виграшу віддали власнику магазину, в якому придбали квиток

У США чоловік зірвав джекпот, навіть не граючи у лотерею, передає "Дивогляд" із посиланням на Fox11.

Власник магазину у Лос-Анджелесі Джозеф Чахаєд продав клієнту лотерейний квиток на $2 млрд, отримавши при цьому $1 млн.

Покупець придбав у крамниці Чахаєда квиток для гри в лотерею і зірвав джекпот. Його виграш становить $2 млрд. Він може отримати гроші частинами або ж одноразову виплату в розмірі $997,6 млн.

Експерти зазначають, що до цього випадку лише четверо гравців у лотерею вигравали понад $1 млрд. У міждержавній лотерейній асоціації відмітили, що ймовірність збігу всіх п’яти чисел і виграшу лотереї Powerball становить 1 до 292,2 млн.

"Сума почала накопичуватися ще від серпня 2022 року, починаючи з 20 млн доларів. Вона продовжувала зростати протягом декількох місяців, поки банк нарешті не було вичерпано в листопаді", – йдеться у повідомленні.

Варто також відмітити, що власник крамниці вже отримав свою винагороду від роздрібних продажів – $1 млн. Він має намір поділитися цими грошима зі своїми дітьми та 11 онуками.

"Я хотів би подякувати всій громаді, що підтримує мене", – сказав власник магазину.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Великій Британії чоловік зірвав джекпот, але згодом був затриманий за крадіжку.

Дивіться також відео 5 каналу: Засідання ЄВРОПАРЛАМЕНТУ з нагоди РІЧНИЦІ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ мОСКОВІЇ в Україну

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ