Мастурбація

Регулярна мастурбація зменшує ризик появи раку простати – дослідження

Shutterstock

"Існує кілька теорій"

Учені встановили, що регулярна мастурбація знижує ризик появи раку простати, передає "Дивогляд" із посиланням на AskMen.

У процесі дослідження експерти проаналізували інформацію про середню кількість еякуляцій на місяць у майже 30 тис чоловіків віком від 46 до 81 року. Науковці стверджують, що чоловіки, які мастурбують понад 21 раз на місяць, мають на 31% нижчий ризик розвитку онкології передміхурової залози.

"Існує кілька теорій про те, як частота еякуляції може вплинути на ризик розвитку раку простати", – каже лікар Раміт Сінгх Самб'ял.

Уролог Джеймс Еліст зазначив, що відповідно до однієї з наукових теорій, еякуляція може допомогти очистити передміхурову залозу від токсичних, канцепляційних речовин, які можуть накопичуватись у простатичній рідині.

"Крім того, еякуляція також може зменшити запалення та окислювальний стрес у тканині передміхурової залози, які, як відомо, сприяють розвитку раку. Інше можливе пояснення полягає в тому, що еякуляція може вплинути на гормональний баланс в організмі, потенційно знижуючи рівень тестостерону та естрогену, що може вплинути на ріст та диференціацію клітин простати", – додав лікар Раміт Сінгх Самб'ял.

Крім того, уролог Джеймс Еліст відмітив, що часта еякуляція може знизити ризик кристалічних відкладень у простатичній протоці. Саме вони можуть спровокувати запалення та збільшити ризик злоякісних новоутворень.

"Проте це все теорії, і необхідні подальші дослідження, щоб закріпити їх", – додає Еліст.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені зробили великий прорив у боротьбі з раком.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ