Всесвітня організація охорони здоров'я

"Ми повинні підготуватися": у ВООЗ занепокоєні пандемією пташиного грипу

5 канал / Час. Підсумки тижня

Наукова група проводить дослідження для розробки вакцини

У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) занепокоєні ймовірною пандемією пташиного грипу і попереджають людей про небезпеку по всьому світу, передає "Дивогляд" із посиланням на El Pais.

 
Голова ВООЗ з високих патогенів Річард Пібоді закликає уникати наближення до вмираючих тварин, які можуть спровокувати у людини пташиний грип.
 
Вірус набуває здатність передаватися повітряно-крапельним шляхом, що робить його ще більш небезпечним і підвищує ризики появи пандемії.

"Ми повинні підготуватися до того, що вірус пташиного грипу пошириться від людини до людини", – сказав Пібоді.

Річард Пібоді відмітив, що наразі наукова спільнота досліджує генетичну послідовність вірусів і на основі аналізу можна буде розробляти вакцину.

Епідеміолог відмітив, що новий спалах пташиного грипу почався ще близько трьох років тому. Причиною став особливий тип вірусу А, який знищив мільйони диких і свійських птахів.

У ВООЗ розповіли, що з 2003 року по 25 лютого 2023-го у 23 країнах світу було зареєстровано 873 випадки зараження пацієнтів на грип А (H5N1). Летальних випадків – 458.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про два напої, які вживає Чарльз ІІІ, щоб бути здоровим.

Дивіться також відео 5 каналу: Загроза атаки висока: у Чорному морі – чотири ворожих ракетоносії / Сергій Братчук докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ