Омікрон

У Китаї планують змінити термін, який характеризує смерть від COVID-19

Shutterstock

У ВООЗ не схвалюють відповідне рішення

Китай планує встановити більш вузьке визначення терміну, що позначає причини смерті від коронавірусу, передає "Дивогляд" із посиланням на Medical Xpress.

Державна влада має намір зареєструвати більш вузьке визначення смертей від ковіду, щоб виокремити летальні випадки саме від коронавірусу серед інших у статистиці.

Цього тижня у країні запровадили нульову констатацію смертності в результаті інфікування коронавірусом. Щоправда, лікарні та крематорії у Китаї перевантажені.

Експерт з інфекційних захворювань, професор Ван Гуйцян заявив, що смертю від коронавірусу буде вважатися лише та, що відбулася в разі пневмонії і дихальної недостатності:

"Смерті, викликані іншими захворюваннями, такими як серцево-судинні або цереброваскулярні захворювання і серцеві напади, не класифікуються як смерті, викликані коронавірусом", – сказав професор.

Натомість, у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) не схвалюють запровадження нового терміну для визначення смерті від COVID-19. Експерти вважають, що тепер багато країн використовуватимуть надлишкову смертність, як більш точну міру істинного впливу пандемії.

За даними ВООЗ, до надлишкової смертності від COVID-19 відносять також загальну кількість смертей, що безпосередньо пов’язані з вірусом. Також це стосується дефіциту основних медичних послуг.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Китаї прогнозують три хвилі СOVID-19.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ