COVID-19, коронавірус

У Китаї схвалили інгаляційну вакцину від COVID-19

Pixabay

Багато людей бояться уколів і через це уникають процедури вакцинації

У Китаї представили новий тип вакцини від коронавірусу – інгаляційний, передає "Дивогляд".

Розробником препарату виступила китайська фармацевтична компанія CanSino Biologics. Особливістю нової вакцини є те, що вона потрапляє в організм не через ін'єкцію, а вводиться інгаляційно.

Новий тип вакцини проти COVID-19 представили у Шанхаї та схвалили регулюючими органами для використання в якості бустерної дози.

"Перша лінія захисту організму – це слизова оболонка дихальної системи. Інгаляційна вакцина безпосередньо стимулює її для підвищення імунітету", – розповів головний лікар Шанхайської об’єднаної сімейної лікарні Пудун Чжао Хуей.

Повідомляється, що перші пацієнти вже вакцинувалися у такий спосіб. В ході процедури пацієнт вдихає через рот із посудини, що схожа на кавову чашку з коротеньким мундштуком.

"Поява інгаляційних вакцин важлива не тільки через їхній потенціал для захисту від інфекції, а й тому, що вони можуть зменшити недовіру до вакцини," – зазначив головний медичний директор St Vincents Health Australia Ервін Лох.

Однією з причин створення інгаляційного аналогу вакцини стало те, що багато людей бояться будь-яких уколів і через це уникають процедури вакцинації.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що експерти назвали переконливу теорію природного походження коронавірусу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання. 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ