Всесвітня організація охорони здоров'я

У ВООЗ занепокоєні новим субваріантом Омікрона ХBB.1.5

5 канал / Час. Підсумки тижня

За декілька тижнів підштам став домінуючим у США і стрімко поширюється Європою

Небезпечний штам Омікрон вже спричинив чимало інфікувань та смертей. "Дивогляд" із посиланням на Politico попереджає, що світом поширюється новий, ще більш агресивний, субваріант Омікрона, який може призвести до нової хвилі захворювань.

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що підвид Омікрона XBB.1.5 за кілька тижнів став домінуючим у США і стрімко поширюється країнами Європи.

"Ми занепокоєні швидкістю його зростання, зокрема, в деяких країнах Європи і північно-східній частині США, де ХBB.1.5 швидко замінив інші підваріанти, що циркулюють", – сказала технічна фахівчиня ВООЗ з Covid-19 Марія Ван Керхове.

У ВООЗ повідомили, що цей субштам виявили у 29 країнах світу, але ще й досі залишається питанням важкість перебігу цього вірусу.

Для полегшення симптомів та перебігу захворювання експерти закликають щепитися бівалентним бустером, а також дотримуватися порад з безпеки під час коронавірусу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Китаї планують змінити термін, який характеризує смерть від COVID-19.

Дивіться також відео 5 каналу: "Єб@ть, шо у нас тут творітса": хроніка "бавовни" за 2022

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ