Всесвітня організація охорони здоров'я

Кількість смертей від COVID-19 у світі стрімко знижується – ВООЗ

5 канал / Час. Підсумки тижня

Фахівці розповіли, завдяки чому вдалося досягти таких результатів

У Всесвітній організації охорони здоров'я повідомили, що кількість летальних випадків від коронавірусу йде на спад і становить лише 10% від піку смертності, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Interfax-Україна

Голова ВООЗ Тедрос Адхан Гербреєус заявив, що у порівнянні з піком смертності, який спостерігався у 2021 році, нині кількість летальних випадків від COVID-19 становить лише 10%.

Фахівці вважають, що таких результатів вдалося досягнути завдяки вакцинам від коронавірусу. Варто відмітити, що дві третини людей з усього світу вже пройшли повний курс вакцинації.

"Але до кінця пандемії ще далеко, шлях все ще темний, з безліччю перешкод, що може загнати нас в глухий кут, якщо ми не проявимо пильності", – підкреслив Гебрейєус.

У ВООЗ розповіли, що за тиждень у світі було виявлено близько 3,2 млн нових випадків інфікування на коронавірус. За весь період панування ковіду у світі цей показник становить 613 млн заражень. Через ускладнення в результаті інфікування померло 6,5 млн пацієнтів. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у ВООЗ розповіли про завершення пандемії COVID-19 у світі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ