Всесвітня організація охорони здоров'я

ВООЗ не визнала вірус віспи мавп надзвичайною ситуацією

5 канал / Час. Підсумки тижня

Випадки спалаху цього вірусу в регіонах Європи є несподіваним і дуже незвичним

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що небезпечний вірус – мавпяча віспа не є надзвичайною ситуацією. У зв'язку з цим у ВООЗ не надали віспі мавп вищий рівень попередження, повідомляє "Дивогляд".

На офіційному сайті організації оприлюднили звіт, в якому наголосили на тому, що мавпяча віспа має ендемічний характер лише в окремих частинах Африки. Саме в тих регіонах десятиліттями спостерігалися випадки зараження вірусом, інколи зі смертельним результатом.

"Заходи у відповідь на цей спалах повинні послужити каталізатором для активізації зусиль по боротьбі з віспою мавп в довгостроковій перспективі і доступу до основних витратних матеріалів по всьому світу", – йдеться у повідомленні Комітету з надзвичайних ситуацій ВООЗ.

Разом із цим у комітеті відмітили, що випадки спалаху цього вірусу в регіонах Європи є несподіваним і дуже незвичним, адже раніше там не спостерігалася циркуляція вірусу. Спираючись на цю думку, Комітет повідомив Генеральному директору ВООЗ, що спалах вірусу не являє собою надзвичайну ситуацію в галузі міжнародної охорони здоров'я.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що мавпячу віспу виявили у 14 країнах світу.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ