COVID-19, коронавірус

90% населення Землі стійкі до коронавірусу – ВООЗ

Pixabay

Все може змінити новий варіант

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що близько 90% населення нашої планети мають стійкість до COVID-19, передає "Дивогляд" із посиланням на MedicalXpress.

З відповідним повідомленням виступив генеральний директор ВООЗ Тедрос Адан Гебреїсус. Він відмітив, що наразі небезпека для людей низька, але новий важкий варіант вірусу може з'явитися дуже несподівано:

"Прогалини в пильності залишають двері відчиненими для появи нового варіанта вірусу, який обжене домінантний у світі Омікрон", – заявив гендиректор організації.

Тедрос Адан Гебреїсус вважає, що світ наближається до того етапу, коли надзвичайна фаза пандемії закінчиться. Натомість, можливі прогалини в спостереженні, тестуванні, секвенуванні та вакцинації можуть спричинити появу нового варіанту, ще більш небезпечного і смертоносного.

Експерт відмітив, що наразі у світі циркулює понад 500 висококонтагіозних субліній омікронів, які можуть уражати міцний імунітет. Загалом, з 640 млн зареєстрованих випадків інфікувань коронавірусом, близько 6,6 млн були летальними.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у ВООЗ назвали кількість людей, які мають імунітет до COVID-19.

Дивіться також відео 5 каналу: "НАША НАДІЯ - пУТІН", "Зеленський похлєщє януковича" | КОРЧИНСЬКИЙ у Рандеву з Яніною Соколовою.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ