Настрій українців

Страшніший за Дельту: у Бельгії зафіксували перший випадок зараження новим COVID-штамом

Shutterstock

Хворий не був вакцинованим

У Бельгії зафіксували перший випадок захворювання новим штамом коронавірусу, який значно небезпечний за "Дельту". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Міністр охорони здоров'я Бельгії Франк Ванденбруке повідомив, що вірус B. 1.1.529 уразив організм людини, яка не пройшла повний курс щеплення від COVID-19 рекомендованими препаратами. Перший позитивний результат тесту було зафіксовано у понеділок, 22 листопада. 

Повідомляється, що новоутворений штам є більш небезпечним у порівнянні з агресивною Дельтою. Вперше його виявили у Південній Африці і Ботсвані.

Випадок зараження у Бельгії є першим у Європі. Щоб завадити поширенню цього штаму ЄС розглядає ймовірність призупинення авіаз'єднання з іншими регіонами. 

Разом із цим, влада не припиняє наголошувати на важливості повної вакцинації від коронавірусу, оскільки у світі постійно з'являються нові штами. Зокрема, нещодавно один з них зафіксували у Чехії. Детальніше про нього можна прочитати у матеріалі "Дивогляду".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ