Коронавірус

Яка категорія людей вважається найбільш небезпечним поширювачем COVID-19 – дослідження

Телеканал "Прямий"

Результати експерименту були неочікуваними

Пандемія COVID-19 торкнулася кожного куточку світу. Цей вірус забрав життя у багатьох людей і ще й досі активно поширюється світом. На SARS-Cov-2 можна заразитися майже всюди. "Дивогляд" із посиланням на medRxiv розповідає, представники якого віку найактивніше поширюють коронавірус. 

На сьогоднішній день найефективнішим способом боротьби з цим агресивним вірусом вважається вакцинація від COVID-19.

Вчені з Китаю провели дослідження, в ході якого змогли проаналізувати ланцюжок зараження. Перш за все вони вивчили необхідність вакцинації для дітей різного віку. 

До експерименту було залучено пацієнтів з Китаю, що заразилися на коронавірус на початку осені 2021 року. Серед цієї кількості дітей 77 осіб до 12 років не були щеплені, а 140 осіб, старші за 12 років, пройшли повний курс вакцинації. 

Результати аналізу були приголомшливими. Фахівці побачили, що діти віком до 12 років мали вищі запальні маркери, ніж старші. Також дослідження показало, що особи, яким ще не виповнилося 12 років, заразили більше членів своє сім'ї ніж старші вакциновані діти, у яких хвороба проходила помірно. 

"Діти віком до 12 років можуть бути критично важливими прихованими розповсюджувачами, що вказує на гостру потребу вакцинації для цієї групи населення", – наголосили автори дослідження.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені знайшли спосіб, як отримати "надлюдський" імунітет до COVID-19.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше