Пацієнт на прийомі у лікаря

Експерт розповів, на якому місці тіла суворо заборонено видавлювати прищі

Shutterstock

Необережні дії можуть деформувати тіло та призвести до зараження

Дерматолог Маніб Шах стверджує, що якщо на пальці ноги з'явився прищ, то його категорично не можна вичавлювати. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Men's Health.

За словами лікаря, видавлювання прища на цьому місці підвищує ризик зараження. Більш того, якщо під час вичавлювання починається виділення оранжево-червоної рідини, то йдеться взагалі не про прищ, а про міксоїдну кісту або слизову кісту, пов'язану з суглобами. Це може деформувати нігті, а тому ні в якому випадку не треба що-небудь видавлювати на цьому місці.

Згідно даним американських фахівців, слизова кіска пальців є "поширеним доброякісним ураженням, яке проявляється у вигляді сильного вузлика на пальцях ніг". Інакше кажучи, вкрай просто переплутати її з прищиком.

За словами Шаха, якщо помітити кісту та "видавити" її – людина суттєво підвищить ризик інфікування чи просто нанесе серйозну шкоду пальцям ніг. У випадку виникнення побоювань через появу такого утворення краще звернутися до лікарів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що учені назвали напій, який спричиняє передчасне старіння.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ