Гамбургер

Часте вживання однієї порції шкідливої їжі збільшує ризик смертельної хвороби серця на 9% – експерти

kitchenstories.com

Про які саме продукти йде мова?

Якщо щоденно вживати одну порцію ультра-обробленої їжі (наприклад, бургери, солодке, чіпси та інше), то людина підвищує ризик смерті від серцевого захворювання на 9%. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на статтю дослідників, опубліковану в ScienceDirect.

Вчені проводили експерименти та дізналися, що людина, раціон якої включає ультра-оброблену їжу в великих кількостях, характеризується більш високим рівнем захворювань, якщо порівнювати з тими, хто менше вживає такі продукти.

Чипси
Чипси
Фото: Shutterstock

За словами вчених, обробка їжі може провокувати зміну її фізичної структури, а також через вона втрачає корисні поживні речовини. Окрім цього, такі продукти мають шкідливі компоненти і харчові добавки, що додатково негативно впливає на наш стан.

У підсумку люди з подібним раціоном можуть страждати від зайвої ваги, ожиріння, високого тиску, метаболічного синдрому і діабету II-го типу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що швидкість споживання їжі впливає на тривалість нашого життя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ