Медична марихуана

Учені виявили негативні наслідки від легалізації канабісу

Depositphotos

Цікаво, що легалайз зменшує попит на алкоголь на 12%

Американські вчені спільно з економістом Альбертом Чонгом з Університету штату Джорджія виявили можливий негативний наслідок від легалізації канабісу. Про це пише The Academic Times.

Відтак, експерти стверджують, зі споживанням марихуани в людини зростає апетит. Легалізація канабісу, на думку науковців, може збільшити продаж морозива, печива та чипсів на 6,3%. 

"Вважається, що марихуана не завдає шкоди – це майже консенсус сьогодні. Але є непередбачені наслідки, і одним з них є той факт, що ви справді дуже зголодніли та починаєте їсти шкідливу їжу", – зазначає Чонг. 

За словами дослідників, уряд має врахувати цю особливість, аби розв'язати питання з легалізацією наркотиків для розслаблення. 

Вперше причинно-наслідковий зв'язок виявили під час вивчення демографічних даних та звітів Nielsen Retail Scanner за період з 2006 по 2016 рік. Учені сконцентрували свою увагу довкола трьох штатів, в яких дозволялося курити марихуану: Колорадо, Вашингтон і Орегон.

Цікаво, легалізація марихуани зменшує попит на алкоголь на 12%. Крім цього, легалайз збільшує сексуальну активність, скорочує використання засобів контрацепції та сприяє зростанню народжуваності. 

 

Читайте також: як насправді канабіс впливає на психічний стан людини – дослідження. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ