Юність можна повернути: Цукерберг показав оригінальний подарунок, який він отримав на ювілей від дружини – фото

Фото з соцмереж

"Ми чудово провели час!"

Голова соцмережі Facebook Марк Цукерберг відзначив свій день народження 14 травня – бізнесменові вже стукнуло 40 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Кохана Марка, Прісцилла Чан, приготувала для нього приємний сюрприз. Хоча, як визнала Чан, їй довелося вмовляти коханого, щоб він погодився на участь у невеличкій вечірці з нагоди його 40-річчя.

"Зазвичай Марк не дає мені взяти головну роль у день народження, але на його 40-річчя він дозволив організувати вечірку. Ми чудово провели час!", – розповіла Прісцилла.

Так, вона підготувала для Марка сюрприз, відтворивши його юнацькі роки. Для цього вона організувала декілька локацій, які мали особливе значення для чоловіка: дитяча кімната, де він вперше спробував програмування, гуртожиток у Гарварді, де Марк запустив Facebook, його перша квартира з простим матрацом на підлозі, де він проживав до досягнення 100 мільйонів користувачів, та офіс, де вони працювали день і ніч, щоб перемогти конкурентів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Цукерберг готується до апокаліпсису та будує гігантський бункер.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ