Марк Цукерберг

Цукерберг готується до апокаліпсису та будує гігантський бункер – розслідування (фото)

Shutterstock

Йдеться про один з найдорожчих будівельних проєктів у сучасній історії

Розслідувачі дізналися про таємний комплекс на Гаваях, який належить американському бізнесмену та власнику компанії Meta Марку Цукербергу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Wired.

У розслідуванні йдеться, що Цукерберг всіма способами намагається приховати свою підготовку до апокаліпсису. Всі найняті працівники підписують угоду про нерозголошення інформації про виконання робіт.

Комплекс під назвою Koolau Ranch передбачає наявність підземного укриття та власних джерел живлення та енергії. Згідно з планами, на острові буде понад десять будівель із двома центральними особняками.

В останніх буде як мінімум 30 спалень і 30 ванних кімнат. Також у комплексі будуть гостьові будинки та 11 "дископодібних" будиночків на деревах, які з'єднуватимуть мотузкові мости.

Всі ці об'єкти через аварійний люк сходами вестимуть до підземного бункера площею 465 квадратних метрів.

"Підземний бункер міститиме житлове приміщення і механічну кімнату, а також буде оснащений "вибухостійкими" дверима з бетону. Інші виходи та входи в усіх будівлях комплексу будуть обладнані дверима із замками з клавіатурою та звукоізоляцією, а в бібліотеці будуть потаємні або "сліпі" двері", – йдеться у розслідуванні.

Вартість проєкту перевищує $100 млн, що робить його одним з найдорожчих будівельних проєктів у сучасній історії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, який вигляд має секретний ядерний бункер, схований у лісі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ