Король Чарльз ІІІ

Букінгемський палац оприлюднив перший офіційний портрет короля Чарльза ІІІ – фото

royal.uk

Це перший портрет монарха з моменту коронації

Букінгемський палац оприлюднив перший офіційний портрет Чарльза ІІІ після його коронації, передає "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Портрет монарха буде виставлений в історичній будівлі Drapers' Hall у Ковентрі до середини червня цього року. Картина, авторства художника Джонатана Єо, повністю намальована олією.

Художник Джонатан Єо відомий своєю роботою над портретами таких постатей, як Тоні Блера, Девіда Аттенборо та Малали Юсуфзай.

Для створення полотна король чотири рази позував для митця. Кожен із сеансів тривав майже годину. Цікаво, що робота над створенням портрета Чарльза ІІІ розпочалася ще у червні 2021 року, коли Чарльз був не королем, а принцом Уельським.

 
На портреті Чарльз ІІІ постав в уніформі валлійської гвардії з різними нагородами, які король отримав упродовж життя. У руках монарха розмістився меч, а на плечі Чарльза ІІІ сидить метелик.
 
Художник зауважив, що така композиція символізує метаморфозу та відродження. Метелик на полотні відображає підвищений інтерес монарха до навколишнього середовища.
 
 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Чарльз ІІІ відмовився від зустрічі з принцом Гаррі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ