Біженці

Одна з європейських країн суттєво змінила правила перебування українських біженців

5 канал

Передбачено також і скорочення фінансової допомоги

Одна з європейських країн може суттєво скоротити державну допомогу біженцям з України. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

З 14 березня 2024 року для українських біженців в Ірландії почали діяти нові правила. Нововведення стосуватимуться безпосередньо людей, які перебувають у країні, а також тих, хто планує прибути. Усі біженці в Ірландії зможуть мешкати у державному житлі лише 90 днів. У цей період вони отримуватимуть скорочені виплати.

Читайте також: У Німеччині спростили процедуру отримання громадянства – українські біженці можуть отримати паспорт менше, ніж за рік.

Прем'єр-міністр Ірландії Саймон Харріс заявив, що скорочуючи допомогу українцям, які її потребують, державна влада хоче "привести систему у більшу відповідність з іншими європейськими країнами".

"Я, звичайно, маю намір побачити зміни в низці областей, які справді вносять те, чого, на мою думку, ірландцям не вистачає, а саме підхід, заснований на здоровому глузді", – сказав прем'єр-міністр країни.

Особливу увагу Харріс приділив вивченню ролі, яку біженці можуть відігравати в Ірландії. На його думку, вкрай важливо забезпечити усіх працездатних роботою в межах правових норм. Так, він виступив за посилення моніторингу та примусових заходів на робочих місцях.

За словами міністра, необхідно створити послідовний підхід до людей, які приїхали з України.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що для українців зміняться умови в'їзду до ЄС.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ