Жінка 16 років нічого не їла та не пила – що про це думають лікарі (фото)

Жінка, яка каже, що впродовж 16 років не приймала їжі та води, додає, що медичні експерти підтверджують, що її здоров'я абсолютно нормальне – і вона вважає, що розуміє причини цієї своєї особливості

Мулуворк Амбау стверджує, що останній раз їла сочевицю, коли їй було 10 років. Зараз їй 26, і вона каже, що відтоді не має апетиту ні до їжі, ні до пиття. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Численні обстеження нічого не показали

Хоча вона готує для сім'ї, мати-одиначка з Джиммі (Ефіопія) стверджує, що сама вона не відчуває потреби в їжі. Вона пройшла численні обстеження в Індії, Катарі та Дубаї, але жоден з лікарів не зміг пояснити цей дивний феномен.

Дрю Бінскі, рекордсмен Книги рекордів Гіннеса та британський ютубер, вирішив відвідати Мулуворк, щоб зрозуміти, як вона виживає після 16-річного голодування. Вона пояснила, що це почалося, коли її сім'я попросила її поснідати та йти до школи, і вона просто прикинулася, що вже поїла.

"Я втратила апетит до води та будь-якої їжі", – сказала вона.

Мулуворк Амбау
Мулуворк Амбау
Фото: Drew Binsky / YouTube

Зараз Мулуворк любить проводити час у своєму саду, де вона вирощує овочі на випадок, якщо приїде її сестра або гості.

"Я готую стільки, скільки хочу, але я не маю апетиту", – додала вона.

Оскільки Мулуворк нічого не їсть вже 16 років, вона також не відчуває потреби в користуванні туалетом.

"Єдина причина, чому я ходжу до ванної – це, коли мені потрібно помити тіло. Я не користувалася туалетом протягом 16 років", – сказала вона.

Цікаво, що коли жінка виношувала дитину, їй давали глюкозу через вену, щоб підтримати її енергію. Вона також не могла годувати груддю, тому що не виробляла молоко.

Жінка додала, що вона пройшла кілька медичних обстежень, і її здоров'ю нічого не загрожує. Після трьох років обстежень, включаючи Аддіс-Абебу, столицю Ефіопії, лікарі визнали її абсолютно здоровою.

Хоча медики не можуть пояснити, що відбувається, Мулуворк вважає, що це "Боже провидіння". Тепер вона планує продовжувати піст і каже, що навіть не думає про повернення до їжі. Тим, хто їй не вірить, вона пропонує прийти до неї в гості, де вона зможе підтвердити, що вона справді не їсть і не п'є.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що ресторан пропонує скуштувати суп, який безперервно варять майже 50 років.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше