Мерилін Монро

Як снідала Мерилін Монро – "абсолютно дивні" звички ікони XX сторіччя

vanityfair.com/Фото: Milton H. Greene

Також було відомо про її нетипову улюблену закуску

Хоча ім'я Мерилін Монро асоціюється з високою модою, кінематографічним гламуром і діамантами, її звички у харчуванні теж можуть здивувати. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Into the gloss.

У 1952 році Монро розповіла в інтерв'ю для вересневого випуску журналу Pageant, який тепер не існує, що деякі люди вважали її харчові звички "абсолютно дивними".

У своїй розповіді Монро зазначила, що щодня перед ранковим душем вона готує собі чашку молока на плиті в готельному номері, розбиває у ньому два сирих яйця і п'є, одягаючись. Вона також доповнювала цей сніданок мультивітамінною пігулкою.

"Я сумніваюся, що хтось із лікарів міг би поспішно порекомендувати ситніший сніданок для працюючої дівчини", – казала Монро.

Крім того, її улюбленою закускою була сира морква, яку вона часто з'їдає на вечерю зі смаженим м'ясом. Вона жартувала, що, можливо, наполовину кролик, тому що їй ніколи не набридала сира морква.

Монро вважала, що такий білковий раціон дозволяв їй часто насолоджуватися морозивом з помадкою в кафе, через яке вона часто проходила після вечірніх театральних занять.

Раніше "Дивогляд" розповідав 15 маловідомих фактів про Мерилін Монро.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ