Ернест Гемінґвей

Що робив і їв Ернест Гемінґвей перед тим, як скоїти суїцид

Фото з відкритих джерел

Упродовж життя він надавав перевагу простим стравам

Виявилося, що перед самогубством американський письменник Ернест Гемінґвей насолодився своєю улюбленою вечерею. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Tastingtable

Гемінґвей наклав на себе руки у своєму будинку в Айдахо у віці 61 року, проживаючи з дружиною Мері Велш Гемінґвей, яка була журналісткою. Попереднього вечора, перед трагедією, пара відсвяткувала родинну подію у ресторані "Крістіанія", оскільки Гемінґвей тільки-но закінчив курс лікування від депресії в одному з психіатричних відділень клініки Майо.

Останньою стравою в житті Ернеста Гемінґвея став нью-йоркський стейк з печеною картоплею, салат "Цезар" і келих бордо. Це було типовим прийомом їжі для письменника. Упродовж життя він надавав перевагу простим стравам, і це відображалося у його письменницькому стилі.

Гемінґвей відомий своїм захопленням гастрономією: він насолоджувався кубинськими сигарами, устрицями Маренн-Олерон і рідкісним сиром Пон-л'Евек з Нормандії, який відомий своєю "смердючістю". Водночас він не проявляв особливого інтересу до м'яса дичини, що, ймовірно, стало його останньою вечерею. Гемінґвей часто вибирав екзотичні види м'яса, такі як білки, антилопи, та улюблені страви з риби, такі як форель, рагу з лобстером або рибне ризотто.

У своїх творах Гемінґвей писав про те, як їжа заповнює порожнечу, викликає радість і допомагає будувати майбутні плани. Він також був прихильником французької кухні.

Раніше "Дивогляд" розповідав про 17 книг, які радив обов'язково прочитати легендарний письменник Габріель Гарсія Маркес.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ