BAFTA

Українсько-британське Євробачення-2023 перемогло на BAFTA Television Awards – відео

twitter.com/BAFTA

Юлія Саніна, українська ведуча та співачка, вийшла отримувати нагороди

Під час церемонії нагородження телевізійної премії BAFTA престижне визнання отримав пісенний конкурс Євробачення-2023, що відбувався від імені України у Великій Британії. Про це повідомляє "Дивогляд".

Ця церемонія пройшла в Королівському фестивальному залі у Лондоні в неділю, 12 травня.

Євробачення-2023, що проходило від імені України рік тому у Великій Британії, отримало престижну нагороду Британської академії телебачення і кіномистецтва BAFTA у категорії "Найкраще висвітлення подій наживо". Ця подія перевершила інших конкурентів, зокрема вона змагалася за перемогу з коронаційним концертом Чарльза III та Королівським фестивалем пам'яті Британського легіону.

Команда організаторів Євробачення та ведучі, Ганна Ваддінґем та Юлія Саніна, вийшли на сцену отримувати нагороди. Ганна Ваддінґем висловила вдячність за той непростий, але неймовірний тиждень минулого року, коли відбувався конкурс.

Представник BBC висловив подяку всім, хто допомагав зробити цю подію можливою, і відзначив особливість співпраці з Суспільним. Він також висловив сподівання, що Україна буде пишатися їхньою спільною роботою.

Раніше "Дивогляд" розповідав, скільки балів отримала Україна від журі інших країн на Євробаченні-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ