Joost Klein

Скандал із представником Нідерландів на Євробаченні-2024 – з'явилися нові деталі

joostklein / Instagram

"Ми дуже розчаровані та засмучені"

Нідерландський мовник розповів про подію, після якої організатори Євробачення-2024 прийняли рішення дискваліфікувати учасника, артиста Joost Klein. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram AVROTROS.

Згідно з його словами, інцидент стався після виступу минулого четверга, коли Joost Klein був знятий на фото після виходу зі сцени та йшов до "зеленої кімнати", хоча він вказував, що не хоче бути сфотографованим. Це призвело до того, що 26-річний артист спробував напасти на жінку з камерою, але він її не торкався.

Після повідомлення про інцидент розпочалося розслідування EBU та поліції, і, хоча пропонувалися варіанти розв'язання проблеми, мовник вирішив дискваліфікувати Joost Klein. AVROTROS вважає це рішення складним та непропорційним, зазначаючи, що рішення про виключення учасника не відповідає цьому інциденту.

"Ми виступаємо за хороші манери, нехай не буде непорозумінь з цього приводу, але, на наш погляд, наказ про виключення учасника не пропорційний цьому інциденту. Ми дуже розчаровані та засмучені за мільйонів шанувальників, які були схвильовані чекаючи фіналу. Те, що Joost Klein приніс до Нідерландів та Європи, не повинно було закінчитися таким чином", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що співак Joost Klein відомий своєю прихильністю до росії, співаючи про любов до рф.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ