Йост Кляйн на Євробаченні-2024

Співпрацює з росіянами та співає про любов до рф: на Євробаченні-2024 збираються дискваліфікувати одного з учасників

відкриті джерела

На конкурсі стався "незрозумілий інцидент"

Скандального учасника Євробачення-2024 можуть дискваліфікувати з пісенного конкурсу. Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

Європейський суспільний мовник (EBU) розслідує гучний скандал, що відбувся за участю представника Нідерландів – співака Йоста Кляйна. Артиста відсторонили від другої генеральної репетиції, а також можуть і взагалі дискваліфікувати.

Читайте також: Поляки закликають не голосувати за Україну на Євробаченні-2024 – у чому причина

Причиною цього став "незрозумілий інцидент" подробиці якого не розголошуються. Подейкують, що під час параду прапорів Йост Кляйн вдарив одного з операторів після того, як той поставив йому запитанням про померлих батьків.

За ще однією версією артист мав конфлікт з представницею Ізраїлю. Причиною цього стала розбіжність у політичних поглядах учасників конкурсу.

Йост Кляйн на Євробаченні-2024
Йост Кляйн на Євробаченні-2024
Фото: відкриті джерела

Наразі Європейський суспільний мовник (EBU) проводить розслідування, за результатами якого буде вирішена подальша доля цього учасника на цьогорічному Євробаченні.

До речі, Йост Кляйн відомий також своєю прихильністю до росії та співпрацею з росіянами. Після 24 лютого 2022 року артист написав пісню, в якій висловив любов до російської федерації. Йост Кляйн також гастролював російськими містами і співав для публіки.

Йост Кляйн на Євробаченні-2024
Йост Кляйн на Євробаченні-2024
Фото: відкриті джерела

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що  на Євробаченні-2024 Ізраїль представляє співачка, яка мешкала на росії і виступала в анексованому Криму.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ