alyona alyona та Jerry Heil

Фінал Євробачення-2024: під яким номером виступить Україна

соцмережі

11 травня український дует востаннє вийде на сцену Євробачення-2024

Вже у суботу, 11 травня, у шведському Мальме відбудеться вирішальний етап пісенного конкурсу Євробачення, який визначить цьогорічного переможця. Під яким номером на сцену вийдуть представники України – розповідає "Дивогляд".

Цього року Україну на наймасштабнішому пісенному конкурсі Європи представляє дует alyona alyona & Jerry Heil з піснею "Teresa & Maria". Дівчата успішно пройшли далі за результатами голосування у першому півфіналі та вже готуються змагатися за перемогу у фінальному етапі.

Загалом у фіналі візьмуть участь 26 країн. 10 учасників було відібрано за результатами голосування у першому півфіналі та 10 – за результатами у другому. Традиційно у фіналі виступлять країни великої п'ятірки, а також переможець минулорічного конкурсу.

11 травня український дует востаннє вийде на сцену Євробачення-2024, де продемонструє номер, який готували спеціально для участі у конкурсі. alyona alyona & Jerry Heil виступлять під номером 2.

Порядок виступів учасників фіналу Євробачення-2024:

Порядок виступів учасників фіналу Євробачення-2024
Порядок виступів учасників фіналу Євробачення-2024
Фото: Eurovision World

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на "Євробаченні-2024" змінили формат жеребкування фіналістів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ