Євробачення-2024

На "Євробаченні-2024" змінили формат жеребкування фіналістів

Eurovision World

"Уся річ у тому, щоб створити найкраще телешоу та дати всім артистам шанс сяяти"

На цьогорічному пісенному конкурсі Євробачення запровадять чимало нововведень, що стосуються безпосередньо проведення заходу. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Eurovision.tv.

Нововведення стосується формату проведення жеребкування. Організатори Євробачення пропонують цього року дещо змінити спосіб визначення порядку виступів конкурсантів.

Раніше фіналісти самостійно визначали порядок своїх виступів, тягнучи аркуш паперу з номером. Це допомагало зрозуміти, виступатимуть вони до або після номера 13.

Новий формат жеребкування передбачає, що тепер фіналісти обиратимуть свій порядковий номер серед трьох категорій: перша половина шоу, друга половина та вибір продюсера. Таким чином пропонуються 6 місць на вибір у першій половині, 6 місць у другій половині та 13 місць у категорії "вибір продюсера".

"Уся річ у тому, щоб створити найкраще телешоу та дати всім артистам шанс сяяти. У попередні роки, маючи лише жеребкування першої та другої половини, ви могли виявити, що багато балад потрапили в одну частину шоу або багато фаворитів були обрані для виконання в одній половині. Додавання Producer's Choice дає мені можливість створити ще кращий потік різних темпів і ще більш захопливий гранд-фінал", – пояснив Крістер Бьоркман, продюсер "Євробачення-2024".

Які ще нововведення запроваджують на цьогорічному Євробаченні

Перша зміна стосується безпосередньо виступів країн Великої п'ятірки і переможця минулорічного конкурсу – на Євробаченні-2024 це Швеція. Уперше в історії конкурсу ці фіналісти виступлять наживо у півфіналі. Раніше представники цих країн виступали лише у гранд-фіналі, а під час півфіналів лише транслювалися фрагменти їхніх генеральних репетицій.

Також змін зазнала й тривалість глядацького голосування. Так, у попередні роки голосування розпочиналося після того, як всі учасники завершили свої виступи, а цього року початок голосування відбудеться безпосередньо перед виходом на сцену першого конкурсанта.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, скільки коштує квиток на Євробачення-2024, яке пройде у Швеції.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ