Jerry Heil і alyona alyona

Поляки закликають не голосувати за Україну на Євробаченні-2024 – у чому причина

thejerryheil / Instagram

Поляки обурені поведінкою однієї з учасниць українського дуету, який представляє нашу країни на конкурсі

Поляки закликають не підтримувати український дует на пісенному конкурсі Євробачення-2024. Що спричинило таку реакцію польського народу – розповідає "Дивогляд".

За декілька днів до першого півфіналу пісенного конкурсу польські користувачі почали активну акцію із закликами не голосувати за українців на Євробаченні-2024. Як з'ясувалося, причиною стала одна з учасниць дуету – Jerry Heil, а точніше – її вбрання.

У своєму TikTok українська виконавиця оприлюднила відео, на якому заспівала свою конкурсну пісню "Teresa & Maria". У цей момент на ній було одягнуто светр кольору хакі від українського бренду HYPE LABS із написом BANDERACIAGA.

@jerryheil

Саме цей напис і обурив поляків, оскільки він популяризує ім'я Степана Бандери. Після такого відео поляки почали залишати різні коментарі у соцмережах із закликом не підтримувати Україну на цьогорічному Євробаченні через позицію артистки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Jerry Heil травмувалася під час виступу у першому півфіналі Євробачення-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ