AstraZeneca

AstraZeneca відкликає свою вакцину проти COVID-19 по всьому світу – у чому причина

bbc.com

Раніше фармацевтична компанія визнала, що вакцина має негативні наслідки для здоров'я

Британсько-шведська компанія-розробник AstraZeneca відкликає свою вакцину проти COVID-19 по всьому світу, передає "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Офіційною причиною такого рішення називають зниження попиту на препарат у світі. За словами представників компанії, вакцину від ковіду більше не виробляють і не постачають. Замість неї використовують більш оновлені аналоги, які пристосовані до нових варіантів.

"Оскільки вже було розроблено кілька варіантів вакцин проти COVID-19, існує надлишок доступних оновлених вакцин", – йдеться у повідомленні компанії.

За даними Telegraph, заявка на відкликання вакцини була подана ще 5 березня, а набула чинності вже 7 травня. Компанія також продовжить відкликати ліцензії на продаж вакцини Vaxzevria в Європі.

Скандал із вакциною від AstraZeneca

Що цікаво, раніше фармацевтичний виробник визнав, що вакцина Covishield викликає рідкісні і небезпечні побічні ефекти для здоров'я людини, яка зробила щеплення. Зокрема, йдеться про утворення тромбів і зниження рівня тромбоцитів. 

"Після вакцинації цією вакциною було зареєстровано дуже рідкісне побічне явище, що називається синдромом тромбозу з тромбоцитопенією, що включає незвичайні та важкі явища згортання крові, пов'язані з низьким рівнем тромбоцитів", – зазначали у ВОЗ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Білл Гейтс розповів про нову форму вакцини від COVID-19.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ