Білл Гейтс

Пластир замість голки: Білл Гейтс розповів про нову форму вакцини від COVID-19

Shutterstock

Вакцини стануть доступнішими для людства

Вакцини від вірусу SarS-Cov-2 можуть змінити форму. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Newsweek90, про це заявив американський мільярдер Білл Гейтс.

За словами засновника корпорації Microsoft, який бере фінансову участь у розробці нових форм вакцин, у майбутньому замість голки для вакцинації застосовуватимуть пластир. 

"Нам потрібно зробити їх більш тривалими і більш широкими за охопленням... Ми збираємося замість голки використовувати маленький пластир", – розповів бізнесмен під час своєї поїздки до Індії.

Білл Гейтс відмітив, що вакцини стануть доступнішими для людства – ціни на них знизяться, а виробництво навпаки збільшиться. Більше того, мільярдер відмітив, що в умовах високої конкуренції й активного процесу розробки нових вакцин, невдовзі людство випробує препарати для захисту від туберкульозу, малярії та ВІЛ.

Під час свого виступу на щорічному Всесвітньому економічному форумі в Давосі бізнесмен відмітив, що разом із дружиною Меліндою планує зробити внесок у понад $8 млрд на розвиток нових технологій в охороні здоров'я.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Узбекистані представили їстівну вакцину з помідорів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ