Прибульці

"Вони забрали мої яйцеклітини": письменниця розповіла про зустріч з інопланетянами та їхній космічний корабель

Shutterstock

"Він не був людиною, мій розум не міг цього сприйняти"

Письменниця на ім'я Шеррі Вайльд стверджує, що 20 років тому зустріла прибульців "з іншого виміру" та покаталася на їхньому космічному кораблі, передає "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Жінка розповіла, що вперше побачила інопланетних істот 20 років тому. Її машина заглохла, а посеред дороги вона побачила чотирьох інопланетян. Шеррі розповіла, що за дві години після цього вона опинилася вдома у своєї подруги, але нічого не пам'ятала про цю "пригоду".

Тоді жінка звернулися до гіпнотизера і за допомогою його методів згадала те, що відбулося того дня.

"Коли машина зупинилася біля його (інопланетянина – ред. Дивогляд) ніг, я дивилася крізь лобове скло, і мої очі намагалися змінити те, що я бачила, тому що він не був людиною, і мій розум не міг цього сприйняти. У нього були зелені очі, рот, який не відкривався, на голові щільно прилягала кепка – я опустила голову, мене трясло, і я думала, що помру від цього. Він назвав моє ім'я і сказав: "Шеррі, ми чекали на тебе". Він наказав мені вийти з машини... Позаду стояли двоє хлопців з паличками, які підійшли і схопили мене. Сіра рука, схожа на кіготь, схопила мене за передпліччя і витягла з машини. Щойно вони доторкнулися до мене, я припинила тремтіти і була дуже спокійна. Головний хлопець мав знайомий вигляд і сказав: "Є робота, яку треба зробити". Вони були з іншого виміру", – сказала Шеррі.

Жінка також згадала, що після цього її відвели в поле, де вона і побачила космічний корабель, який мав вигляд "сріблястого корабля-розвідника, близько 6 метрів у діаметрі". Спочатку Шеррі начебто не хотіла заходити в середину. Тоді лідер, якого вона називала "Да", зайшов до корабля і наказав їй іти за ним, але вона відмовлялася. Зрештою, жінка таки зайшла всередину.

За словами Шеррі, всередині корабель був "холодним" і набагато більшим зовні, ніж всередині. 

"Я увійшла туди, і там була кімната з вікнами і вигином. Там був дуже вузький стіл, а також коридор з іншими дверима і кімнатами", – зазначила письменниця.

За словами жінки, її роздягли і поклали на стіл, а жінка-інопланетянка тримала її голову, щоб інші могли взяти її зразки ДНК, а також пообіцяли подбати про "слабкість" у ногах.

Письменниця пригадала також як інопланетяни спробували "витягти деякі з її яйцеклітин":

"Вони витягли їх, і я бачила, як рідина проходить крізь трубку. Коли вони взяли зразок, всі припинили робити те, що робили, і був високий рівень хвилювання. Я одяглася, і вони поставили мені декілька запитань, перше з яких було про те, чи я щаслива", – відмітила Шеррі.

Зрештою, жінку відпустили з корабля, але вона сказала, що хотіла б знову повернутися туди. За словами Шеррі, замість цього їй стерли пам'ять.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені 20 хв контактували з "представником інопланетян".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ