НЛО ховаються не у космосі, а у воді – цікава гіпотеза про прибульців

Є версія, що у НЛО існує таємничий підводний аналог, відомий як НПО або невідомий підводний об'єкт

Звіти про появи цих об'єктів надходять з усіх куточків земної кулі, причому деякі регіони здаються особливими центрами їх активності. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Свідчення про зустрічі з НПО та звідки взялася ця гіпотеза?

Найджел Вотсон, мисливець за прибульцями, збирає інформацію про зустрічі з непоясненими та потенційно позаземними об'єктами. Він зазначає, що з огляду на те, що більшість поверхні Землі покрита водою, не дивно знаходити НЛО в або біля морів. Вотсон згадує, що такі НПО особливо часто помічають в Північному морі та неподалік Каліфорнії і Пуерто-Ріко.

Колишній пілот ВМС США Девід Фревор ділиться розповіддю колеги про зустріч з НПО. Цей колега спостерігав велику темну масу у воді, яка не була субмариною і здавалася підійматися з глибини. Під час операції з вилучення тренувальних торпед з моря на гелікоптері, одну з торпед було затягнуто під воду невідомим об'єктом неподалік Пуерто-Ріко і вона так і не з'явилася на поверхні.

В кінці 60-х років на військово-морській базі США в Гуантанамо було виявлено активність НЛО. Один з колишніх морських піхотинців, який попросив залишитися невідомим, розповів, що майже кожної ночі НЛО пролітали низько над землею.

Вода
Вода
Фото: Matt Hardy / Unsplash

Він описує, що більшість об'єктів мали розмір від 15 до 30 метрів і видавали блиск червоним світлом вздовж корпусу. Йому було наказано уникати обговорень цих спостережень.

Боб МакГвір з Технологічного інституту Вірджинії став свідком, як невідомий об'єкт пропливав під підводним човном USS Hampton з надзвуковою швидкістю. Він зазначає, що гідролокатор підводного човна зафіксував НПО, але екіпаж вирішив не відволікатися на розслідування, а зосередитися на своєму завданні. Зустріч зі швидкісним НПО була миттєвою.

У 2014 році уфологи зафіксували те, що деякі назвали "інопланетною базою" на глибині близько 600 метрів біля узбережжя Каліфорнії. Було помічено від 50 до 100 випадків, коли НПО занурювалися у воду або виринали з неї. Однак згодом цю підводну "структуру", виявлену на картах Google Earth і названу "інопланетною базою", науковці класифікували як природне утворення, не пов'язане з НЛО.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Пентагон розповів у новому звіті про НЛО.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше