Дивні зустрічі з НЛО та пошуки інопланетян: що розповів Пентагон у новому звіті

У Пентагоні висловлюють думку, що збільшення кількості спостережень НЛО у 1950-х та 60-х роках можна пояснити тестуванням просунутих американських розвідувальних літаків і космічних інновацій

Останній звіт, пред'явлений Конгресу США минулої п'ятниці, 8 березня, підкреслює спроби уряду США дослідити НЛО, або як вони офіційно називаються, "непізнані аномальні явища" (UAP). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Справжні прибульці чи помилкова ідентифікація?

За словами дослідників, існує розповсюджений наратив про те, що уряд виявив космічні кораблі та інопланетні рештки і намагався приховати свої відкриття. Один з представників Пентагону заявив, що до звіту підійшли об'єктивно, однак не було знайдено жодних доказів існування інопланетян.

"Усі слідчі дії на всіх рівнях класифікації прийшли до висновку, що більшість спостережень були звичайними об’єктами та явищами або результатом помилкової ідентифікації", – поділився з журналістами генерал-майор Пет Райдер.

Під час дослідження інопланетних космічних кораблів було встановлено, що нібито документ про НЛО, опублікований у 1961 році, був підробкою, а так званий зразок космічного корабля інопланетян, зібраний дослідницькою групою, був виготовлений із земних матеріалів – переважно з магнію, цинку і вісмуту.

У звіті виділено інноваційні технології, які, на думку дослідників, сприяли зростанню звітів про UAP у 1950-х і 60-х роках, включаючи висотні повітряні кулі та літак-розвідник U-2. За даними Центрального розвідувального управління, велика частина повідомлень про НЛО, що були розслідувані в той час, стосувалися розвідувальних місій США.

Описано також секретні проєкти з розробки літальних апаратів нестандартної форми, які відповідали поширеному уявленню про інопланетні кораблі, наприклад канадський VZ-9AV Avrocar. Його розробили для вертикального зльоту та посадки.

У звіті Пентагону визнається, що їхні дослідження навряд чи змінять популярні уявлення про інопланетних відвідувачів, вказуючи на значний вплив медіа і соціальних мереж на формування громадської думки щодо цієї теми.

"Поширення телевізійних програм, книг, фільмів, а також величезна кількість контенту в Інтернеті та соціальних мережах, зосередженого на темах, пов’язаних з UAP, швидше за все, вплинуло на публічне обговорення цієї теми та зміцнило ці переконання в деяких верствах населення", – додали у Пентагоні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що ЦРУ шукає уламки НЛО по всьому світу, а уряд США має 9 позаземних літальних об'єктів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше