прогулянка

Як правильно ходити, щоб худнути – порада від фітнес-тренерки

Shutterstock

Люди, які щодня проходять від 10 тис до 12 тис кроків на день – мають значно нижчий індекс маси тіла та менший ризик появи ожиріння

Експерти розповіли, яка саме техніка ходьби допомагає худнути, передає "Дивогляд" із посиланням на NY Post.

Фітнес-тренерка Деніз Міклас рекомендує додавати 30-60-секундні інтервали більш швидкої ходьби кожні 3-5 хвилин прогулянки. На її переконання, таке урізноманітнення ходьби дозволить вам худнути на півкілограма на тиждень.

При цьому, носіння певної ваги або ходьба вгору пришвидшать цей процес і покращать загальний стан тіла.

"Інтервальне тренування продовжить спалювати більше калорій після тренування через фізіологічний ефект, званий надлишковим споживанням кисню після тренування або EPOC", – пояснила Міклас.

Якщо тренування дозволяють привести своє тіло до ладу, то регулярна ходьба позитивно відображається на зниженні артеріального тиску, сприяє поліпшенню настрою, збільшенню міцності кісток і покращенню травлення.

Тімоті Бернетт, викладач кінезіології в Університеті штату Орегон-Каскадс, розповів, що за середніми показниками люди втрачають близько 100 калорій на 1,5 км, незалежно від того, біжать вони чи спокійно йдуть.

"Середня людина" в цих дослідженнях – це чоловік, який важить 68 кілограмів. Якщо ви важите більше за це значення, ви спалюватимете понад 100 калорій на годину, а якщо ви важите менше, вам доведеться йти далі, щоб спалити таку саму кількість калорій. Що більше ви важите, то більшу масу вам доводиться переміщати, а це означає, що ви спалюєте більше калорій", – зазначив учений.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що фахівець назвав головну помилку людей, які намагаються схуднути.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ