Ремонт

Занедбаний будинок за 1 фунт стерлінгів перетворився на дім мрії – вражаючі фото та відео

Maxine Sharples

Проєкт натрапив на труднощі через пандемію, розлучення власниці приміщення та інші фактори

У Великій Британії занедбаний будинок, придбаний за символічний 1 фунт стерлінгів, за декілька років пройшов неймовірне перетворення під керівництвом своєї нової власниці, викликаючи заздрість у сусідів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал CNBC Make It.

Цей об'єкт з Ліверпуля став доступним завдяки програмі міської ради "Будинки за фунт", яка мала на меті відродження покинутих будівель. У 2015 році його купила Максін Шарплз, на той час аспірантка Ліверпульського університету, віком 36 років.

Максін згадує, як їй повідомили, що вона потрапила у фінальний список кандидатів і спочатку прийняла це за жарт, але згодом вирішила взяти участь у співбесіді. Попри попередження про ризики, вказані на вхідних дверях, вона розпочала реконструкцію, плануючи спальню та ванну на першому поверсі, а кухню та вітальню – на другому.

Пандемія несподівано змінила її плани, коли вона не змогла знайти підрядників за прийнятною ціною. Молода жінка змушена була самостійно взятися за ремонт і покинути роботу. Через фінансові обмеження та особисті проблеми Максін, включаючи болісне розлучення, втілення проєкту постійно затягувалося.

Проте, на щастя, місцева влада продовжила термін реконструкції, а друзі Максін допомогли завершити ремонтні роботи.

Тепер будинок оснащений розкішною ванною, просторою спальнею з великим ліжком та підігрівом підлоги, а на другому поверсі розташовані стильна кухня та вітальня.

Завдяки цьому масштабному оновленню, будинок перетворився з руїни на розкішний таунхаус. Максін вважає другий поверх "міським оазисом спокою", ідеальним місцем для релаксації, занять йогою, читання та відпочинку від життя в місті.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як родина перетворила церкву на затишний дім.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ