Будинок

Блогери знайшли моторошний котедж із цінними речами – фото й відео

hebeardedexplorer_ / Instagram

З якоїсь причини попередні мешканці залишили будинок, не взявши з собою нічого

У Північному Уельсі блогери відвідали віддалений котедж, власники якого покинули це місце понад десять років тому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал The Bearded Explorer.

Вони виявили всередині численні родинні фотографії, колишні власники яких залишили, а також різноманітні іграшки, прикраси та непошкоджену пляшку вина. Також там була шафа з одягом, який, попри вологість і цвіль зовнішніх стін, зберігся у майже ідеальному стані.

Окрім цього, там стояли коробки із прикрасами та іншими предметами, які, схоже, були готові до перевезення. З якоїсь причини попередні мешканці залишили будинок, не взявши з собою нічого.

Старовинний програвач і стопки VHS-записів дають змогу уявити, як колись власники розважалися. Попри те, що будинок був залишений на довгий час, електрика все ще функціонувала, і в ньому була навіть гаряча та холодна вода.

Вікна заросли рослинами, що надавало будинку суттєво моторошний вигляд. Дивно, але не виявлено жодних слідів вандалізму, і здається, що будинок залишався абсолютно неторканим з того часу, як його попередні власники виїхали.

Електроінструменти в гаражі виглядали майже новими, і, попри кілька років порожнечі, ніхто не заходив, щоб їх вкрасти. Блогери помітили у ванній кімнаті пляшку з миючим засобом Jif, який був перейменований на Cif наприкінці 2000-х. Це може вказувати на час, коли господарі залишили будинок.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка виявила у себе вдома приховану кімнату, де були моторошні предмети.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ