Метро

У Києві на ремонт можуть закрити ще дві станції метро

Shutterstock

"Відрізок між цими станціями – це експериментальний тунель"

У Києві на плановий ремонт можуть закрити ще кілька станцій метро, передає "Дивогляд".

Йдеться про станції "Тараса Шевченка" і "Почайна", що розташовані на синій гілці столичного метрополітену. За словами директора КП "Київський метрополітен" Віктора Брагінського, плановий ремонт цих станцій може відбутися влітку 2024 року. На цей період між станціями буде "налагоджене наземне сполучення".

"Відрізок між цими двома станціями – це експериментальний тунель, який побудували в 80-х роках. Зараз він змінює габарити і стає дещо еліпсоїдної форми, але небезпеки для пасажирів метро немає", – каже Брагінський.

У громадській організації "Пасажири Києва" заявили, що раніше Брагінський заявляв про те, що тунель між станціями "Тараса Шевченка" і "Почайна" ремонтуватимуть лише після завершення ремонту між станціями "Либідська" і "Деміївська". За попередньою інформацією, поточний ремонт планують завершити у черні або липні 2024 року, але чітких термінів не встановлено.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві можуть запровадити пересадковий квиток, тривалістю 1,5 години.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ