Метро

На синій гілці київського метрополітену частково закриють рух поїздів – КМДА

Shutterstock

Відновлювальні роботи триватимуть приблизно 6 місяців

У Києві на синій гілці метрополітену частково зупинять рух поїздів між станціями "Деміївська" та "Теремки", передає "Дивогляд" із посиланням на Київську міську раду.

Причиною тимчасових незручностей стало термінове проведення ремонтних робіт перегінного тунелю. Рух поїздів здійснюватиметься лише між станціями "Героїв Дніпра" та "Либідська". За планом закриття станцій повинно було відбутися 9-го грудня, але кияни повідомили про те, що на ділянці "Теремки" – "Деміївська" рух поїздів перекрили на день раніше – 8 грудня.

Тимчасові обмеження використання метро компенсують дублюючими маршрутами наземного транспорту від станції "Теремки" до "Либідської".

Разом із цим, станції метро "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром" і "Теремки" продовжать цілодобову роботу в режимі укриття.

"Через нерівномірні процеси розущільнення, віброповзучості навколо ґрунтового масиву і навантаження на тунельну оправу з'явився ризик втрати стійкості тунельних споруд. Перегінні тунелі між станціями "Деміївська" та "Либідська" споруджувалися в поймі річки Либідь у 2008-2010 роках підземним способом у складних гірничо-геологічних умовах, при штучному водозниженні", – йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією, відновлювальні роботи триватимуть близько 6 місяців і проводитимуться на поверхні землі. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у метрополітені Києва змінили інтервали між потягами.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ