Метро

Київське метро отримало ще шість списаних вагонів варшавського метрополітену

Shutterstock

Польські вагони будуть використовувати, як технічний донор

Київський метрополітен отримав чергову партію вагонів варшавського метро, передає "Дивогляд" із посиланням на КМДА.

Повідомляється, що КП "Київський метрополітен" отримав зчеп з шести списаних вагонів варшавського метро. У серпні 2023 року столичному метрополітену вже передали 12 одиниць рухомого складу.

"30 серпня, "Київський метрополітен" отримав черговий зчеп із шести вагонів варшавського метро. Наразі до Києва вже прибули 36 польських вагонів із 60. Транспортування ще 24 вагонів (4 зчепи) триватиме до кінця 2023 року", – ідеться у повідомленні.

У КМДА зазначили, що варшавські вагони будуть використовувати, як технічний донор. Це дозволить сформувати резерв запчастин для подальших ремонтів діючих поїздів метрополітену Києва.

Польські партнери планували передати Україні 60 списаних вагонів варшавського метро на суму понад 40 млн злотих (понад 330 млн грн). Наразі Київ отримав рівно половину – 30 вагонів. Постачання планують завершити до кінця 2023 року. Перші вагони українська столиця отримала наприкінці квітня.

У перспективі київське метро планує повністю відмовитися від вагонів російського і радянського виробництва. Наразі метрополітен має 821 вагон різних моделей і років випуску. Серед цієї кількості 656 вагонів були виготовлені за часів Радянського Союзу. Ще 30 вагонів – виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві скоротять інтервали між потягами метро.

Дивіться також відео 5 каналу: "Я БУВ ШОКОВАНИЙ"! В родині військового в Рівному народився малюк-"богатир"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ