Офіціантка

У Києві заклади громадського харчування змінять графік роботи

Shutterstock

Це рішення було ухвалено Радою оборони столиці

Київський міський голова Віталій Кличко розповів, що у Києві заклади громадського харчування продовжать час роботи на одну годину – до 23:00. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Telegram-канал.

Це рішення було ухвалено Радою оборони міста Києва, а в силу воно вступить з 1 вересня. За словами Кличка, з цим прохання до влади звернулися представники Національної ресторанної асоціації України.

Зазначається, що рішення про обмеження роботи закладів до 22:00 ухвалили, коли комендантська година у Києві розпочиналася о 23:00, але зараз вона починається з 00:00.

Підприємці провели зустріч з міською владою, під час якої аргументували доцільність такого рішення. На їхню думку, подовження часу роботи закладів поліпшить економічну ситуацію у столиці, створить додаткові робочі місця, збільшить надходження від податків, зборів і платежів до бюджетів усіх рівнів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у громадському транспорті Києва запровадили безпересадковий талон.

Дивіться також відео 5 каналу: До чого договорився Папа Римський? Навіщо Ватикан співає дифірамби Петру I?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ