Спека

Минулими вихідними у Києві зафіксували одразу три температурні рекорди

Shutterstock

Температура повітря значно перевищила кліматичну норму

У минулі вихідні в Києві зафіксувал одразу три температурні рекорди, передає "Дивогляд" із посиланням на Центральну геофізичну обсерваторію імені Бориса Срезневського.

На вихідних, 26-27 серпня, в українській столиці зафіксували, що температура повітря на 8°С перевищує кліматичну норму. Ніч проти 27 серпня у Києві була найтеплішою – +21,3°С. Попередній рекорд був зареєстрований у 2022 році – +20,5°С.

Максимальна температура повітря після полудня зросла до відмітки +33,3°С і повторила попередній рекорд, що був встановлений у 1943 році.

Середньодобова температура повітря минулими вихідними була найвищою за весь час спостережень – +26,9°С. Цей показник перевищує попередній рекорд на 2,3°С. Він також на 8°С вищий за кліматичну норму.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Туреччина "плавиться" від нищівної спеки – показники термометрів майже сягнули відмітки +50°С.

Дивіться також відео 5 каналу: Пекельна спека! У Європі лютує "Цербер" –  антициклон, що спричинив аномально високі температури!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ