Метро

У метрополітені Києва змінили інтервали між потягами – оновлений графік

Shutterstock

У вихідні все залишиться без змін

З понеділка, 2 жовтня, у київському метрополітені скоротили інтервал між потягами на всіх гілках, передає "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Київського метрополітену.

У пікові години середній проміжок часу між потягами метро складатиме 02:30 – 03:00 хв. У міжпіковий час термін очікування поїзда становитиме від 05:00 до 05:30 хв.

Інтервали у вихідні дні залишаться без змін – 06:00 – 07:00 хв у пікові та міжпікові години.

"Зміни у графіку руху поїздів дозволять забезпечити комфортнішу поїздку для пасажирів, оскільки у вересні середньодобові перевезення в будні дні становлять понад 800 тисяч, а у вихідні дні – понад 500 тисяч", – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі Київського метрополітену також нагадали, що під час оголошення "повітряної тривоги" рух поїздів здійснюватиметься лише на підземних ділянках, а на наземних – призупинятиметься. Також 46 підземних станцій на цей час працюють в режимі укриття цілодобово.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що київський метрополітен отримав ще шість списаних вагонів варшавського метро.

У КМДА зазначили, що варшавські вагони будуть використовувати, як технічний донор. Це дозволить сформувати резерв запчастин для подальших ремонтів діючих поїздів метрополітену Києва.

Польські партнери планували передати Україні 60 списаних вагонів варшавського метро на суму понад 40 млн злотих (понад 330 млн грн). Наразі Київ отримав рівно половину – 30 вагонів. Постачання планують завершити до кінця 2023 року. Перші вагони українська столиця отримала наприкінці квітня.

У перспективі київське метро планує повністю відмовитися від вагонів російського і радянського виробництва. Наразі метрополітен має 821 вагон різних моделей і років випуску. Серед цієї кількості 656 вагонів були виготовлені за часів Радянського Союзу. Ще 30 вагонів – виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

Дивіться також відео 5 каналу: Львівські кардіохірурги провели унікальну операцію на серці

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ