Голодомор

У ще одному штаті США Голодомор визнали геноцидом українського народу

president.gov.ua

Також листопад оголосили місяцем пам'яті про український Голодомор-геноцид

Штат Вайомінг став вже 32-им американським штатом, де визнали Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на соцмережі пані посла України у США Оксани Маркарової.

Також влада штату оголосила листопад місяцем пам'яті про український Голодомор-геноцид.

"Дякую губернатору штату Вайомінг Марку Гордону за солідарність з Україною. Дякую українській громаду по всіх штатах за активну кампанію з вшанування пам'яті про жертв Голодомору шляхом організації просвітницьких заходів про цей жахливий злочин радянського режиму проти українців, скоєний 90 років тому", – заявила Маркарова.

Пані посол зазначила, що традиційно в останню суботу листопада українці по всьому світу запалюють свічки в пам'ять про загиблих від Голодомору.

Цього року цей день випав на 25 листопада. Саме тому Маркарова закликала всіх приєднатися у цей день до церемонії вшанування пам'яті жертв Голодомору. Її проведуть у Вашингтоні 25 листопада о 16:30 біля Меморіалу жертвам Голодомору за адресою: 1 Massachusetts Avenue NW, Washington, DC 20001.

Раніше ми розповідали про інші три американські штати, які визнали Голодомор геноцидом українського народу.

Дивіться також відео 5 каналу: БЛЕКАУТИ йому не страшні! Що придумав пенсіонер-винахідник з Дніпропетровщини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ