Магазин

Британський магазин за півсторіччя не продав жодного товару – у чому його особливість (фото)

Daniel Dayment / SWNS

Це місце дає унікальний погляд на життя у XX столітті

У Великій Британії магазин, який за 50 років не продав жодного товару, став музеєм. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

Власником магазину був Френк Елліот. Він відкрив це місце у далекому 1902 році, але закрив у 1971 році, бо не погодився зі змінами британської валюти.

Внаслідок цього магазин став "капсулою часу". Не дивлячись на те, що чоловік зачинив магазин, він протягом десятиліть зберігав у ньому запаси товарів.

Місцеві чиновники намагалися стягувати з британця плату за ведення бізнесу, але він отримав перемогу в суді. Власник зміг зберегти магазин у первісному вигляді аж до 1995 року, коли Елліот помер.

Тепер це не магазин, а успішний музей, яким керує Товариство захисту Тамара. На його полицях представлені бренди та дизайни 1970-х років, серед яких Guinness, Rowntree's і Princes Salmon.

За словами 73-річного Джеррі Світса, який допомагає іншим волонтерам і опікунам керувати музеєм, цей магазин дає унікальний погляд на життя у XX столітті.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як чоловік своїм статевим органом знищив товар в магазині на 38 тисяч грн.

Дивіться також відео 5 каналу: БЛЕКАУТИ йому не страшні! Що придумав пенсіонер-винахідник з Дніпропетровщини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ