Вода

У Середземному морі розбився військовий літак США – подробиці

Matt Hardy / Unsplash

Причини інциденту наразі з'ясовуються

Над східною частиною Середземного моря розбився літак військово-повітряних сил США, який брав участь у тренуваннях. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

У Європейському Командуванні Збройних сил США (EUCOM) заявили, що повітряне судно здійснювало навчальні тренування, але згодом сталися "аварійні обставини, що призвели до падіння". Там зазначили, що літак не розбився в результаті якоїсь атаки, а також не стали називати кількість постраждалих.

"З поваги до постраждалих сімей ми наразі не будемо оприлюднювати подальшу інформацію про залучений персонал. Причини інциденту на навчанні наразі з'ясовуються. Однак ми можемо точно сказати, що виліт літака був суто навчальним і жодних ознак ворожої діяльності немає", – йдеться у заяві.

Напередодні в EUCOM оголосили, що протягом трьох днів в Середземному морі відбувалися військово-морські навчання. Там від початку війни ХАМАСу з Ізраїлем  розташувалися дві авіаносні ударні групи. Учасниками навчань стали 11 тисяч військових.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як пілот раптово зупинив літак під час набору швидкості, що потрапило на відео.

Дивіться також відео 5 каналу: БЛЕКАУТИ йому не страшні! Що придумав пенсіонер-винахідник з Дніпропетровщини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ