Лист

Жінка отримала загадкову листівку, яку надіслали 42 роки тому – фото

Shutterstock

"Це загадка"

Жителька Великої Британії – 46-річна Саманта Вільямс отримала загадкову листівку, відправлену 42 роки тому, передає "Дивогляд" із посиланням на NTK.

Жінка розповіла, що отримала листівку, адреса відправлення якої співпадала з адресою, за якою вона мешкає з двома дітьми. Вона відмітила, що не знає ім'я одержувача і також не володіє інформацією, де він перебував понад чотири десятиліття. 

Адресатом виступив невідомий Стів Педжетт. Саманта Вільямс припустила, що чоловік раніше мешкав у її будинку у Вестгейт-он-Сі.

Листівку надіслали 27 серпня 1981 року і лише зараз вона дісталася до Великої Британії.

На лицьовій стороні листівки розташувався Сіднейський міст Гарбор-Брідж (Австралія), а на звороті був написаний наступний текст:

"Дорогий Педже, ти не повіриш, але щойно прочитав твій лист від 8 травня. Перепрошую, що не вийшов на зв'язок, але що ти можеш розповісти? Напишу завтра, сподіваюся, тобі сподобалося літо".

Британка намагається розшукати Стіва або когось із членів його родини, щоб передати цю листівку.

"Мені дуже хотілося б знайти Стіва Педжетта і передати йому листівку від його приятеля з Австралії. Але, попри всі розпитування, ми не можемо його знайти. Наш сусід знав цю сім'ю, але, на жаль, він помер, тож наразі це загадка. Думаю, Стіву Педжетту зараз було б за 50 або 60, але я впевнена, що він хотів би знати, що його друг Джеррі написав йому, хоч і 42 роки тому. На ній стоїть марка всього 35 центів, тож, можливо, вона застрягла в сортувальному офісі в Австралії чи тут", – сказала Саманта.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, комунальник з Британії випадково знайшов 50-річні таємні листи у кролячій норі.

Дивіться також відео 5 каналу: Яєць по 17 гривень не буде? Як зміниться процедура закупівель для війська?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ